(0)
10.08
beutiful woman picture

Выставка ВСЕ СВОИ 11-12 августа

11-12 августа мы будем ждать встречи с вами на любимом маркете ВСЕ СВОИ, где будут скидки до -50% на всю новую коллекцию и разные интересные акции! Место встречи: Десятинная 12.

Читати далi
18.02
beutiful woman picture

DANSK Дизайн Талант - Журнал

Prisen показує чотири таланти

Елізабет Тікона працює в будівництві вже більше семи років. Вона боролася за права робітників у Ла-Пас, Болівія протягом більше десяти років. Але кілька місяців тому, вона вирішила залишити руху вона була частиною так довго, і почати її власне: Союз жінок будівельників.

Але кілька місяців тому, вона вирішила залишити руху вона була частиною так довго, і почати свій власний: Союз жінок Будівництво Workers.??"We почалося об'єднання після перегляду всіх шовінізму і сексизму в ця галузь в Болівії, "говорить Тікона, 37-річний муляр. "Жінки стикаються з дискримінацією, образах і сексуальних домаганнях." Вона додає, що чоловіки-колеги зазвичай говорять їм "повернутися на кухню", і що "тільки чоловіки підходять для цієї роботи." Перший союз Болівії жінок будівельників, спрямована на покласти край that.??More і більше жінок будівельників, як недавній будівельний бум в Болівії зосереджені у великих містах Ла-Пас і Санта-Круз відкрив позиції в країні з обмеженими можливостями роботи. Промисловість стійко зростає з 2004 року, а також витрати на будівництво зросли на 32% в період між 2012 і 2014 роками в поодинці. CNN і інші джерела новин повідомляють, що близько 33% всіх будівельних робітників в Болівії в даний час жінки, в той час як Тікона оцінками 20%. 2011 офіційним перепис повідомляє тільки 4%.

Читати далi